Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::ZMIANA PLANU LEKCJI od 5 LUTEGO

11 stycznia 2013 13:17

PINGWIN 2012

W Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z historii "Pingwin" 2012/2013 dyplomy za wysoki wynik otrzymali: Marek Wróbel, Ewelina Bury i Karolina Uznańska. 30 uczniów z klas I-III biorących udział w konkursie wypełniało testy z wiedzy, obejmującej materiał z historii poszczególnych poziomów nauczania. Test miał charakter zadań zamknietych. Spośród podanych odpowiedzi należało wybrać tylko jedną właściwą odpowiedź. Test stanowił jeden z elementów przygotowania uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Konkurs w Zespole Szkół w Zembrzycach zorganizował i przeprowadził mgr Kazimierz Surzyn.