Zespół Szkół w Zembrzycach
AKTUALIZACJE - wrzesień 2020: Plan lekcji, wymagania edukacyjne 2020/2021::Wytyczne COVID-19 : PROCEDURY POSTĘPOWANIA w sytuacjach kryzysowych - zakładka w Menu głównym ::Zebranie rodziców : 14.09.2020 i 15.09.2020

12 lutego 2021 15:05 | Aktualności

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO „KONKURSU INSPIRACJI”

W konkursie wzięło udział 10 dzieci, 9 z naszej szkoły, od 4 do 8 klasy. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością przygotowując prace plastyczne wykonane różnymi technikami, prezentacje multimedialne ze zdjęciami, filmy a nawet projekty muzyczne. Poziom prac był bardzo wysoki, uczestnicy zgodnie z duchem konkursu podzielili się swoją pasją, jednocześnie stając się (być może nawet nieświadomie) inspiracją dla innych.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Julia Pajor kl. 6b

2 miejsce – Malwina Lenik kl. 6b

3 miejsce (ex aequo) – Lena Sałapatek kl. 5 oraz Wiktoria Wciślak kl. 6b

Wyróżnienie:

• Amelia Kęsek (SP Marcówka) kl. 4,
  • Adam Talaga kl. 6a,
  • Weronika Danek kl. 8.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom pamiątkowy.

We wtorek (16.02.2021) na godzinę 13.30 zapraszam do szkoły wszystkich uczestników na wręczenie nagród i dyplomów oraz prezentacje prac.

Wszystkim serdecznie dziękuję za poświęcony czas i spróbowanie sił w Konkursie Inspiracji.

Laureatom gratuluję sukcesu.

ks. Michał Soczyński