Zespół Szkół w Zembrzycach
AKTUALIZACJE - wrzesień 2020: Plan lekcji, wymagania edukacyjne 2020/2021::Wytyczne COVID-19 : PROCEDURY POSTĘPOWANIA w sytuacjach kryzysowych - zakładka w Menu głównym ::Zebranie rodziców : 14.09.2020 i 15.09.2020

08 stycznia 2021 10:20 | Aktualności

Książka Twoim przyjacielem, uczy, bawi i wzbogaca wyobraźnię.

W ramach projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” uczniowie klasy siódmej SP w Zembrzycach wykonali prace plastyczne techniką dowolną, będące propozycją okładki lektury K. Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Młodzież wykazała się zaangażowaniem, pomysłowością i znajomością treści książki.

Prace wszystkich uczestników konkursu zasługiwały na uznanie i zostały ocenione. Jury w składzie: dyr. E. Fidelus, B. Cyganik, E. Kiepura, M. Żmudka przyznało 6 wyróżnień, które otrzymali następujący uczniowie:

- Aleksander Olszewski,

- Lidia Lasek

- Patryk Gurdek

- Bartłomiej Guzik

- Adrian Rak

- Eryk Rak

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Organizatorzy