Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz

21 grudnia 2017 23:46 | Aktualności

SKUTECZECZNA NAUKA SŁÓWEK - INSTA.LING W NASZEJ SZKOLE

Uczniowie z kl.5, 6 i 7 szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum biorą udział w programie Instaling.pl. Nauka jest koordynowana przez p. Annę Palarską, p. Julitę Krupczak oraz p. Szymona Pietrusę.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Aplikacja dostarcza nauczycielom i rodzicom szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Dzięki formie quizu nauka staje się przyjemnością, a uczniowie mogą osiągnąć wysokie efekty przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

Link do strony :