21 grudnia 2017 23:45 | Aktualności

WARSZTATY MALOWANIA BOMBEK

7 grudnia 2017 uczniowie klasy 5 pod opieką p. Anny Palarskiej i Magdaleny Żmudki  wybrali się na wycieczkę do Krakowa.

Program wyjazdu obejmował m.in. udział w  warsztatach organizowanych przez Fabrykę szklanych ozdób choinkowych „Armar”, podczas których każdy uczestnik mógł samodzielnie pomalować bombkę choinkową. Podczas zajęć nasi uczniowie poznali także historię i etapy tworzenia ozdób choinkowych. Dowiedzieli się na czym polega technika dmuchania szklanych kul oraz etap srebrzenia bombek.

Wykonane własnoręcznie ozdoby, zapakowane w kartonowe pudełko każdy uczestnik zabrał ze sobą do domu. Z pewnością będzie ona niezwykłą dekoracją własnej choinki lub miłą pamiątką dla bliskiej osoby.