10 grudnia 2017 19:28 | Aktualności

Wizyta Św. Mikołaja

Dnia 6. grudnia Przedszkole w Zembrzycach odwiedził wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekiwały jego przybycia. Pomimo braku śniegu, Świętemu wraz z Aniołkami udało się dotrzeć do Przedszkola. Strażacy, jak zawsze gotowi do pomocy, przywieźli Świętego Mikołaja wozem strażackim.

Święty Mikołaj odwiedził każdą grupę przedszkolną. Dzieci wspaniale zaprezentowały wierszyki i piosenki, po czym nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali. Święty Mikołaj obdarował przedszkolaki pięknymi prezentami, które wywołały uśmiechy na ich twarzach.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom oraz Stowarzyszeniu Lokalna Inicjatywa Społeczna „Nasza Gmina”, którzy sprawili, że wizyta Świętego Mikołaja stała się dla dzieci wspaniałym wydarzeniem, a prezenty wzbudziły radość i zadowolenie. Należy pamiętać także o udziale strażaków, dzięki którym Święty Mikołaj przybył do Przedszkola w Zembrzycach.

Tegoroczne spotkanie przedszkolaków ze Świętym na długo pozostanie w ich pamięci.