16 października 2017 20:24 | Aktualności

Sukcesy lekkoatletów

W dniu 5 października obiekty lekkoatletyczne stadionu MKS Babia Góra Sucha Beskidzka były areną zmagań młodych lekkoatletów, które w związku z reformą szkolnictwa odbywały się w nowej formule. W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dawna Gimnazjada) startowali bowiem uczniowie klas siódmych szkół podstawowych wraz z uczniami klas drugich i trzecich gimnazjum. W rywalizacji tej spore sukcesy odnieśli uczniowie naszego Zespołu Szkół:

• I miejsce Julii Przybyś w pchnięciu kulą i awans do Finału Wojewódzkiego,
  •  II miejsce Antoniny Stopy w biegu na 100 metrów i awans do Finału Wojewódzkiego,
  •  III miejsce drużyny dziewcząt ( Antonina Stopa, Angelika Sobaniak, Daria Motejadded, Agnieszka Ogarek) w biegu sztafetowym 4x 100 metrów,
  •  IV miejsce Macieja Talagi w biegu na 1000 m,
  •  V miejsce Angeliki Sobaniak w pchnięciu kulą

Gratulując osiągniętych na szczeblu powiatu rezultatów wypada teraz życzyć udanych startów w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w Tarnowie. (pt)