04 maja 2017 22:55 | Aktualności

APEL – KONSTYTUCJA 3 MAJA

Dnia 25 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Zembrzycach uczczono 226 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy VI zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, w którym pojawiły się również elementy symboliczne, unaoczniające te szczególne momenty historyczne, którymi były rozbiory Polski. Recytacja utworów patriotycznych oraz śpiew w wykonaniu zespołu „Fantazja” wprowadziły całą społeczność uczniowską w patetyczny, podniosły nastrój. Piękna dekoracja przygotowana przez panią mgr M. Żmudkę uświetniła akademię. Uroczystość przygotowali nauczyciele: mgr B. Cyganik, mgr A. Talaga, mgr E. Stopa, mgr M. Żmudka.