13 kwietnia 2017 21:23 | Aktualności

KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Niniejszy konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VI. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie kartki wielkanocnej w języku angielskim. Technika wykonania prac była dowolna (np. rysunek, malarstwo, grafika, collage, techniki mieszane). Format kartki nie mógł przekroczyć wymiarów A4. Warunkiem koniecznym oprócz zachowania formatu, było również umieszczenie w kartce życzeń w języku angielskim. Jury konkursowe w składzie Pani Maria Wacław i Pani Agnieszka Talip brało pod uwagę: poprawność językową, kreatywność, różnorodność użytych materiałów, oryginalność życzeń, stopień trudności wykonania zadania oraz ogólną estetykę.

W świetle powyższych kryteriów bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy V, Zachariasz Zborowski, drugie miejsce powędrowało do Kacpra Gierata z klasy VI, a trzecie miejsce zajęła Malwina Jeleśniańska, uczennica klasy IV.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i wartościowe nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe upominki, a byli to:

KLASA IV:   Julia Pawlica

Aleksandra Kołata

Radosław Kaliński

Justyna Danek

Gabriela Grygiel

Kacper Karcz

Patrycja Karlak

KLASA V:     Julia Maciążka

Dawid Miśkowiec

Alicja Okręglicka

Kamil Talaga

Emilia Tomczyszyn

KLASA VI:    Aleksandra Głąb

Emilia Zając

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Nauczyciele języka angielskiego