Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

26 marca 2017 21:23 | Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY

23 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal  karnawałowy, którego przedszkolaki wprost nie mogły się doczekać.

Tuż  po wspólnym śniadaniu dzieci rozeszły się do sal by założyć swoje piękne stroje karnawałowe. Następnie wszyscy spotkali się na przystrojonej sali gimnastycznej, gdzie zostali przywitani przez Panią Dyrektor Elżbietę Fidelus, która rozpoczęła zabawę wspólnym tańcem z dziećmi. Każda z grup, po kolei wychodząc na środek, prezentowała swoje przebrania. Wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo, mogliśmy zobaczyć biedronki, pszczółki, myszki, czarownice, królewny, policjantów, batmanów i wiele, wiele innych ciekawych postaci czy też zwierzątek.

Po wspólnej zabawie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Krótki odpoczynek dodał przedszkolakom mnóstwo energii bowiem przez kolejną godzinę nie opuszczali parkietu. Zabawie towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

Po zakończonym balu, odpoczywając w salach, dzieci rozmawiały o swoich wrażeniach, a pozytywne emocje jeszcze długo im towarzyszyły. Mamy nadzieję, że następna zabawa będzie równie udana jak tegoroczny bal karnawałowy, a dzieci na długo go zapamiętają.