Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Aktualizacja KALENDARZA w organizacji roku szkolnego

Aktualności

12 lutego 2017 21:22 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia w Przedszkolu, w Zespole Szkół w Zembrzycach, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pomimo tego, iż na zewnątrz panował mróz, w szkole odczuwało się ciepłą i miłą atmosferę, ponieważ  Babcie i Dziadkowie przyszli, aby wspólnie z wnuczętami  świętować ten niezwykły Dzień.

            Uroczystą akademię rozpoczęto od powitania wszystkich zebranych oraz od niezwykłego i wzruszającego tańca Śnieżynek, zaprezentowanego przez dziewczynki.. Następnie Goście mogli podziwiać występy swoich wnucząt poczynając od grupy „Krasnoludki”. Tuż po najmłodszych przedszkolakach wystąpiły dzieci z grup: „Biedronek”, „Żabek” oraz „Słoneczek”.  Wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne, a dumni dziadkowie nagrodzili ich gromkimi brawami, ocierając łzy wzruszenia. Część artystyczna została zakończona przez dziewczynki pięknym układem tanecznym.        Następnie wnuczęta złożyły życzenia, głośno odśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie zrobione laurki. Zaraz po osobistych życzeniach, całusach i uściskach Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. 

            Dzień Babci i Dziadka, jak co roku, był dla przedszkolaków oraz ich najbliższych wielkim wydarzeniem, przepełnionym radością, miłością oraz wzruszeniem.

Przeczytano: 343 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: