07 grudnia 2016 19:19 | Aktualności

"My English dictionary"

W listopadzie uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie z języka angielskiego pt.: "My English dictionary". Zadaniem konkursowym było przygotowanie pracy plastycznej - słowa w języku angielskim zobrazowanego w ciekawy sposób.  Zebrano bardzo wiele, bo ponad 30 prac. Nagrodę Grand Prix otrzymała Malwina Lenik z klasy IIb, pierwsze miejsca: Klaudia Bukowska oraz Malwina Bączek z klasy IIb, drugie miejsca: Julia Pajor z IIb oraz Eryk Rak z klasy III, trzecie miejsca: Martyna Ćwiękała z klasy III oraz Wiktoria Wcislak z klasy IIb. Dzieci otrzymały nagrody w postaci książek, słownika obrazkowego oraz gier. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominek: małą książeczkę lub przybory szkolne. Serdecznie dziękujemy za liczny udział i zachęcamy do ponownego brania udziału w konkursach szkolnych. (mw)