Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

26 listopada 2016 16:50 | Aktualności

Szachy drużynowe

Uczniowie naszego Zespołu Szkół brali udział w zawodach sportowych drużynowych szachach, rozgrywanych po raz pierwszy w powiatowej rywalizacji sportowej.

W dniu 14.11. 2016 r. odbyły się w Tarnawie Dolnej zawody gminne, w których minimalnie lepsi od gospodarzy okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zembrzycach.

Następnie w  dniu 16.11.2016 r. odbyły się finały powiatowe, w których drużyna Szkoły Podstawowej (Wciślak Julia, Chrapek Amelia, Oleksy Patryk, Smolik Konrad) zajęła TRZECIE MIEJSCE, natomiast drużyna Gimnazjum  (Stopa Antonina, Hrapkowicz Mikołaj, Talaga Maciej, Gołucki Błażej), uplasowała się na czwartym miejscu - opiekun p. Tadeusz Fidelus.

Więcej informacji i fotogaleria na stronie internetowej: sport.powiatsuski.pl  (tf)