01 listopada 2016 20:03 | Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka w zembrzyckim przedszkolu

26.10.2016r. odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci z grupy „Krasnale”, „Biedronki”, „Żabki”, oraz „Słoneczka” – zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Pasowania maluszków na przedszkolaków dokonała pani dyrektor Elżbieta Fidelus. Najpierw rodzice składali uroczyste ślubowanie wobec swoich dzieci, a następnie dzieci składały uroczyste obietnice. Pani dyrektor ogromnym ołówkiem dokonała aktu pasowania dzieci na przedszkolaków. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń! (mż)