05 października 2016 20:48 | Aktualności

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH w ZESPOLE SZKÓŁ w ZEMBRZYCACH

Dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz przedszkolaków przygotowany został szeroki wachlarz różnorodnych zajęć, na których będą mogli oni rozwijać swoje zainteresowania, poszerzać swoje intelektualne, artystyczne czy sportowe horyzonty.

Przedszkole:

- zajęcia teatralno-taneczne

- „Zajęcia plastyczne inaczej”- kontynuacja innowacji pedagogicznej

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum:

- zajęcia polonistyczne, koło teatralne, koło historyczne

- koła językowe- język angielski i niemiecki

- koło matematyczne i koło biologiczno-chemiczne ( realizacja innowacji pedagogicznej)

- zajęcia sportowo-rekreacyjne

- zajęcia wokalno-instrumentalne, zajęcia informatyczno-techniczne

Dla uczniów wymagających pomocy psychologicznej zorganizowano zajęcia wspierające: dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacyjne, logopedyczne. Uczniowie z wadami postawy będą mogli uczęszczać na zajęcia gimnastyki korekcyjnej.