01 lipca 2016 22:15 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

24.06.2016 r.  na hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016, wśród uczniów było wielu nagrodzonych wpisem do „Złotej księgi” , szkoła kontynuuje wieloletnią tradycję. Wpis uczniów  do honorowej księgi  datuje się od 1846 roku gdzie za dobre obyczaje, pilne uczęszczanie i szczególne postępy w nauce wpisywano uczniów .

Obecnie do księgi wpisywani są uczniowie, którzy posiadają wzorowe zachowanie i wszystkie oceny bardzo dobre . Uczniowie , którzy w tym roku szkolnym zasłużyli na taki wpis to :klasa I a-Aleksandra Mirocha, Gabriela Rzadek Hubert Pchłopień, klasa I b-Nadia Bentkowska, Gabriela Rzadek, Julia Pajor, Antoni Zawiła, klasa II- Lidia Lasek Izabela Lenik Krzysztof Włoch, klasa III- Gabriela Ćwiertnia, Gabriela Grygiel, Patrycja Karlak,Oliwia Łopata, Aleksandra Kołata, Julia Pawlica, Kacper Lichański Klasa IV Radosław Kadela, Michał Talaga, Zachariasz Zborowski, klasa V- Julia Wciślak, Amelia Chrapek, klasa I gimnazjum- Aleksandra Prorok, Dominika Talaga,klasa III  gimnazjum- Weronika Fidelus,Tomasz Listwan.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zaszczycił swoją obecnością  Wójt Gminy Pan Łukasz Palarski, który złożył życzenia nauczycielom, rodzicom, uczniom życząc udanego  oraz  bezpiecznych wakacji. Pan wójt podziękował wszystkim za zaangażowanie w organizowane przez gminę inicjatywy na rzecz uczniów: opiekę podczas Zielonej szkoły oraz wyjazdu do Energylandii w Zatorze. Tradycyjnie  na zakończenie roku szkolnego wręczył nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie LIS. W tym roku nagrodzeni zostali: Wysokie wyniki w nauce : Talaga Michał, Julia Wciślak , Nina Szewczyk, Jakub Gołąbek, Tomasz Listwan – wysokie wyniki w nauce, Aleksandra Prorok - wysokie wyniki w nauce oraz działalność na rzecz pożytku publicznego, Weronika Fidelus - wysokie wyniki w nauce, laureatka wojewódzkiego etapu  konkursu biologicznego oraz działalność na rzecz pożytku publicznego.

Za osiągnięcia sportowe  : Jakub Talaga, Julia Wciślak

Za działalność charytatywną oraz wysokie wyniki w nauce Natalia Talaga,

Dawid Pajor wysokie wyniki w nauce, działalność charytatywną oraz  działalność na rzecz pożytku publicznego