Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

26 czerwca 2016 21:55 | Aktualności

WYNIKI HISTORYCZNEJ PANDY

Dnia 7 czerwca 2016 roku został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Panda 2016”. Test składał się z 30 pytań zróżnicowanych pod względem trudności. Dotyczyły one materiału programowego z poszczególnych klas. Niektóre pytania wykraczały poza program nauczania.

W konkursie dyplom laureata otrzymał Szymon Kaliński. Dyplomy wyróżnienia zdobyli: Natalia Gierat, Aleksandra Prorok, Mikołaj Hrapkowicz, Maciej Talaga oraz Dawid Pajor. Dyplomy uznania uzyskali: Dawid Smolik, Dawid Porębski, Maksymilian Karcz, Szymon Lenik, Marcin Łach, Damian Bucała, Alicja Basiura, Daniel Głuszek, Adam Fidelus, Tomasz Listwan, Tomasz Raczek.

Opiekunem naukowym był mgr Kazimierz Surzyn. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. (ks)