10 marca 2016 16:44 | Aktualności

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Ten dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości odbył się w klasach pierwszych Zespołu Szkół w Zembrzycach dnia 14 stycznia 2016 r..

Na wstępie pani Dyrektor  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Następnie dzieci pod opieką wychowawczyń Aleksandry Kopacz i Lucyny Polańskiej w formie wierszy, piosenek i tańca złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia. Na koniec części artystycznej wręczyły ukochanym gościom kwiatki ze swoim imieniem i zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy.