Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

01 października 2015 21:51 | Aktualności

Wakacje są już tylko wspomnieniem.

Uczniowie Zespołu Szkół w Zembrzycach przywitali nowy rok szkolny 2015/2016 uczestnictwem we mszy świętej o godz. 800, a następnie przedstawili montaż słowno – muzyczny, na który złożyły się piosenki i wiersze o tematyce refleksyjnej oraz przypominające wrzesień 1939 r, kolejną rocznicę najazdu Niemiec hitlerowskich i ZSRR na Polskę.

Ważnym momentem było ślubowanie klas I szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie powtarzali słowa przysięgi, zobowiązując się do przestrzegania zasad, aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły i systematycznej pracy.

Opiekunowie Aleksandra Kopacz, Lucyna Polańska, Elżbieta Kiepura. (ek)