Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::Zimowa przerwa świąteczna: 23 -31 grudnia 2017 r. ::2.01.2018 r. - dzień otwarty godz.1700 - 1800

Aktualności

14 grudnia 2015 12:49 | Aktualności

PROJEKT „MŁODZI GŁOSUJĄ”

            Na zakończenie ogólnopolskiego projektu edukacji wyborczej „Młodzi głosują –wybory parlamentarne 2015” uczniowie: Dawid Pajor, Natalia Talaga, Tomasz Listwan, Alicja Basiura, Klaudia Bączek, Jan Włoch, Karolina Kasprzycka otrzymali certyfikaty Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie za zorganizowanie tego projektu w naszym gimnazjum. W ramach projektu w szkole zostały przeprowadzone młodzieżowe wybory parlamentarne, które miały na celu zademonstrowanie uczniom zasad przeprowadzania wyborów powszechnych oraz wyrabianie nawyku głosowania. Ponadto w gimnazjum odbyły się również lekcje i debaty o kompetencjach Sejmu i Senatu, a także działania profrekwencyjne.

Gratulacje i podziękowania otrzymali też mgr Kazimierz Surzyn opiekun uczniowskiej grupy projektowej, Dyrektor szkoły mgr Elżbieta Fidelus, zaś Gimnazjum w Zespole Szkół w Zembrzycach uzyskało dyplom z gratulacjami za udział w akcji „Młodzi głosują.” (ks) 

Przeczytano: 213 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry