11 września 2015 20:14 | Aktualności

Pasowanie pierwszych klas na uczniów

1 września 2015 roku, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego odbyło się również uroczyste ślubowanie i pasowanie dzieci na uczniów naszej szkoły. W niezwykle podniosłej atmosferze, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami, kolegami i koleżankami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając każde dziecko piórem i mówiąc "Pasuję Cię na ucznia". Na pamiątkę każdy otrzymał Akt Pasowania na Ucznia i drobny upominek. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, licznie zgromadzeni rodzice i uczniowie wszystkich klas z wychowawcami.(LP)