Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

05 listopada 2015 22:31 | Aktualności

KAMPANIA SPOŁECZNA „HIVokryzja. Wyleczmy się”

Mgr Kazimierz Surzyn zorganizował wśród uczniów gimnazjum jako koordynator kampanię społeczną „HIVokryzja. Wyleczmy się” Fundacji Studio Psychologii Zdrowia. W ramach kampanii przeprowadził lekcje mające na celu eliminowanie uprzedzeń związanych z potencjalnymi grupami objętymi problematyką HIV i AIDS, przypomniał uczniom o wirusie HIV i chorobie AIDS oraz zapoznał z sytuacjami kiedy można, a kiedy nie można zakazić się tym wirusem. Uczniowie pod jego kierunkiem wykonali gazetkę dla społeczności szkolnej, promującą tę kampanię oraz za pomocą strony internetowej poznali ludzi żyjących z tym wirusem. (ks)