21 września 2015 22:20 | Aktualności

Wybory samorządu szkolnego.

W dniu 15.09. 2015 r. w szkole podstawowej odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Z każdej klasy wiele osób zgłosiło swoją kandydaturę na stanowisko przewodniczącego Samorządu. W sumie oddano 78 głosów, a były one zebrane w klasach od III do VI.

Po zliczeniu głosów, zestawiono zespół stanowiący Samorząd Szkolny. Przy ustalaniu brano pod uwagę nie tylko ilość oddanych głosów, ale też dotychczasową postawę uczniów, zwłaszcza jeśli różnica głosów między nimi była bardzo mała (granica 1 głosu).

Uczeń Kacper Gierat z klasy V został nominowany na stanowisko pomocnika zastępcy przez opiekunów Samorządu, biorąc po uwagę jego wzorową postawę uczniowską, wykazanie dużej motywacji wewnętrznej do pracy w Samorządzie i pomocy kolegom i koleżankom.

Przewodnicząca: Julia Wciślak

Zastępcy: Emilia Mirocha, Kacper Gierat

Sekcja dekoracyjna: przewodnicząca: Ilona Świętek, osoby: Alicja Okręglicka, Emilia Tomczyszyn, Anna Wacław, Anna Sitarz, Aleksandra Gryga, Aleksandra Kołata

Sekcja porządkowa: przewodnicząca: Martyna Sałapatek, osoby: Patryk Oleksy, Emilia Talaga, Piotr Lubas, Gabriela Gierat, Tadeusz Malina, Julia Pawlica, Aleksandra Głąb.