Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::7.11.2017 r. – godz.1700 wywiadówka - zebranie obowiązkowe dla wszystkich

29 maja 2015 07:43 | Aktualności

LEONARDO 2015

14 maja 2015 roku został przeprowadzony przez mgr Kazimierza Surzyna oraz mgr inż. Mariana Proroka Konkurs Wiedzy Ogólnej „Leonardo 2015”. Uczniowie z kl. I – III gimnazjum (po trzech z każdej klasy) odpowiadali na pytania z następujących przedmiotów:   z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, religii, matematyki, fizyki, chemii, biologii oraz sztuki. 5 gimnazjalistów zakwalifikowało się do etapu gminnego: I miejsce zdobył Bartłomiej Bebak – 16 p., II – Konrad Chmielik – 15 p., III – Dawid Pajor – 14 p.,      IV – Weronika Fidelus oraz Andrzej Wciślak po 12 p.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie. (ks)