AAA
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole w Zembrzycach
Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach

Gimnazjum - Klasa klasa II

Wychowawca

Elżbieta Kiepura

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Język polski nr 2 G Elżbieta Kiepura
08:40 - 09:25 Geografia nr 3 G Elżbieta Fidelus
09:35 - 10:20 Biologia nr 4 G Gabriela Świerk
10:30 - 11:15 Edukacja dla bezpieczeństwa nr 3 G Tadeusz Fidelus
11:35 - 12:20 Matematyka nr 5 G Ewa Porębska
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne gr.1 hala sportowa Piotr Talaga
Wychowanie fizyczne gr.2 hala sportowa Tadeusz Fidelus
13:30 - 14:15 Język niemiecki gr.2 nr 1 G Monika Jach

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Historia nr 3 G Agnieszka Talaga
08:40 - 09:25 Matematyka nr 5 G Ewa Porębska
09:35 - 10:20 Informatyka gr.2 nr 8 SP Edward Stopa
Język angielski gr.1 nr 1 G
10:30 - 11:15 Język polski nr 2 G Elżbieta Kiepura
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne gr.1 hala sportowa Piotr Talaga
Wychowanie fizyczne gr.2 hala sportowa Tadeusz Fidelus
12:35 - 13:20 Język niemiecki gr.1 nr 1 G Monika Jach

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Język angielski gr.1 nr 1 G Mariusz Kopacz
Język niemiecki gr.2 Monika Jach
08:40 - 09:25 Wiedza o społeczeństwie nr 3 G Agnieszka Talaga
09:35 - 10:20 Wychowanie fizyczne gr.1 hala sportowa Piotr Talaga
Wychowanie fizyczne gr.2 hala sportowa Tadeusz Fidelus
10:30 - 11:15 Godzina wychowawcza nr 2 G Elżbieta Kiepura
11:35 - 12:20 Język angielski gr.2 nr 1 G Mariusz Kopacz
Informatyka gr.1 nr 8 SP Edward Stopa
12:35 - 13:20 Religia nr 11 SP ks. Marek Matusik
13:30 - 14:15 Zajęcia wyrównawcze nr 2 G Elżbieta Kiepura

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Historia nr 3 G Agnieszka Talaga
08:40 - 09:25 Język angielski gr.2 nr 1 G Mariusz Kopacz
Język niemiecki gr.1 Monika Jach
09:35 - 10:20 Wychowanie fizyczne gr.1 hala sportowa Piotr Talaga
Wychowanie fizyczne gr.2 hala sportowa Tadeusz Fidelus
10:30 - 11:15 Chemia nr 4 G Gabriela Świerk
11:35 - 12:20 Matematyka nr 5 G Ewa Porębska
12:35 - 13:20 Fizyka nr 5 G Ewa Porębska
13:30 - 14:15 Zajęcia techniczne nr 2 G Edward Stopa

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:30 Religia nr 11 SP ks. Marek Matusik
08:40 - 09:25 Biologia nr 4 G Gabriela Świerk
09:35 - 10:20 Język polski nr 2 G Elżbieta Kiepura
10:30 - 11:15 Język polski nr 2 G Elżbieta Kiepura
11:35 - 12:20 Matematyka nr 5 G Ewa Porębska
12:35 - 13:20 Zajęcia artystyczne Edward Stopa
13:30 - 14:15 Wychowanie do życia w rodzinie nr 2 G Elżbieta Fidelus