Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach::Najważniejsze terminy w zakładce: Organizacja roku szkolnego - kalendarz::ZMIANA PLANU LEKCJI od 5 LUTEGO

2011/2012

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W ZEMBRZYCACH W ROKU SZK. 2011/2012

Mateusz Miś- Finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. niemieckiego

Weronika Fidelus- 3 miejsce w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA z j. niem

Natalia Talaga- 7 miejsce w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA z j. niem

Mateusz Miś - 7 miejsce w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA z j. niem

Anna Wciślak, Patrycja Gołąbek-etap rejonowy konkursu przedmiotowego z biologii

Wiktor Bubiak, Piotr Pindel, Anna Wciślak, Patrycja Gołąbek, Katarzyna Kuligowska-laureaci ogólnopolskiej olimpiady biologicznej OXFORD

Agnieszka Wydra-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Młode talenty”

Weronika Fidelus- I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „O uśmiech dziecka”

                             - udział w rejonowym etapie Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Andrzej Wciślak, Anna Wciślak, Karolina Uznańska – udział w rejonowym etapie konkursu „Kościuszko- żołnierz wolności”

Aleksandra Prorok -wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur 2012

Wojciech Karcz –wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur 2012

Alicja Bartkowska- finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy bliskich i losy dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989”

Kamil Pilch, Karolina Uznańska, Anna Wciślak- laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Multitest”

Piotr Pindel- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Pingwin”

Sylwia Basiura- laureatka w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA z historii

Kamil Pilch- wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA z historii

Ogólnopolski konkurs poetycki i literacki im. Ks. Józefa Jamroza „O autentyczną wiarę”

I nagroda- Katarzyna Kuligowska

II nagroda- Agnieszka Wydra i Sylwia Basiura

III nagroda –Aleksandra Mikołajczyk

Wyróżnienia: Alicja Bartkowska, Weronika Zawiła, Małgorzata Kołata, Anna Fidelus, Magdalena Paleczny, Katarzyna Kos, Sylwia Miś, Magdalena Kaźmierczak, Joanna Stanaszek, Kamil Pilch, Adrian Harańczyk, Mateusz Garycki.

Anna Fidelus, Maria Fidelus – wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Religijnej      Sosnowiec 2011

Angelika Sobaniak - I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Zespół ,,Kolorowe nutki" - III miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Piotr Żurek- mistrzostwo powiatu i II miejsce w województwie w kolarstwie górskim

Karolina Uznańska- mistrzyni powiatu w pływaniu na 50 m stylem motylkowym

Justyna Stokłosa - mistrzyni powiatu w biegu na 100 m

Aneta Maciążka - wicemistrzyni powiatu w tenisie stołowym, XV m w województwie

Mateusz Łopata – III m w zawodach powiatowych w skoku w dal

Arkadiusz Talaga - IV m w zawodach powiatowych w skoku w dal

Piotr Pindel –udział w zawodach wojewódzkich w szachach

II m w powiecie w mini piłce ręcznej - (Żaneta Harańczyk, Aneta Maciążka, Weronika Fidelu, Klaudia Bączek, Natalia Maciążka, Dorota Lenik,            Wiktoria Listwan)

Miejsca V-VIII w wojewódzkich zawodach w piłce nożnej „Danone Nationscup” (Jakub Talaga, Michał Dobosz, Kacper Dobosz, Jan Włoch, Kamil Miśkowiec, Patryk Gaździcki, Mateusz Adamik, Józef Kołata, Szymon Fidelus, Grzegorz Pławny)