Witamy na nowej stronie Zespołu Szkół w Zembrzycach

SPORTOWE

2015

8.01.2015

Wciślak Julia

III miejsce w szachach dziewcząt Powiatowych Igrzysk Młodzież Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

13.01.2015

Talaga Maciej

Mistrzostwo Powiatu Suskiego w Finale Powiatowym w pływaniu stylem klasycznym – Sucha Beskidzka

 

13.01.2015

Kaliński Szymon

Wicemistrzostwo Powiatu Suskiego w Finale Powiatowym w pływaniu stylem klasycznym – Sucha Beskidzka

 

9.02 2015

Wciślak Julia

Udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach  –  Olkusz

 

11.02.2015

Talaga Maciej

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w pływaniu stylem klasycznym  –  Chrzanów

 

11.02.2015

Kaliński Szymon

Udział w Finale Wojewódzkim w pływaniu stylem klasycznym - Chrzanów

 

12.02.2015

Gimnazjum Zembrzyce

IV miejsce zespołu dziewcząt w finale powiatowym piłki siatkowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

 

 

II miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Piłkarskiego Coca – Cola Cup 2015

 Tadeusz Fidelus

13.04.2015

SP Zembrzyce

Mistrzostwo powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

29.04.2015

SP Zembrzyce

III miejsce w Rejonowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt – Raciechowice

Tadeusz Fidelus

13.05.2015

SP Zembrzyce

V miejsce w powiatowym finale czwórboju La Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

18.06.2015

Lubaś Piotr

IV miejsce  w stylu dowolnym chłopców w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

18.06.2015

Gierat Natalia

III miejsce  w stylu dowolnym dziewcząt w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

18.06.2015

Gierat Natalia

III miejsce  w stylu motylkowym dziewcząt w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

18.06.2015

Talaga Maciej

I miejsce  w stylu klasycznym chłopców w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

18.06.2015

Talaga Maciej

II miejsce  w stylu dowolnym chłopców w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

18.06.2015

Kaliński Szymon

II miejsce  w stylu klasycznym chłopców w IV zawodach pływackich o Puchar Starosty Suskiego

 

10.2015

SP Zembrzyce

VI miejsce w końcowej klasyfikacji szkół podstawowych współzawodnictwa sportowego powiatu suskiego

Tadeusz Fidelus

2014

27.09.2014

Porębska Natalia

III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

27.09.2014

Kubas Oliwia

III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

27.09.2014

Talaga Jakub

VI miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Piotr Talaga

27.09.2014

Porębska Natalia,Kubas Oliwia,Talaga Jakub

Udział w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – Nowy Targ

Tadeusz Fidelus

10.2014

SP Zembrzyce

Udział w XV Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Tadeusz Fidelus

18.11.2014

SP Zembrzyce

II miejsce w finale powiatowym mini piłki koszykowej dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Sucha Beskidzka

Tadeusz Fidelus

11.12.2014

Gaździcka Izabela

V miejsce w powiatowym finale tenisa stołowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej (awans do zawodów wojewódzkich) –  Lachowice

Tadeusz Fidelus

2013

8.01.2013

Talaga Maciej

Wicemistrzostwo powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem klasycznym

 

8.01.2013

Gierat Natalia

Udział w powiatowych IMS w pływaniu

 

8.01.2013

Kaliński Szymon

Udział w powiatowych IMS w pływaniu

 

8.01.2013

Micor Martyna

Udział w powiatowych IMS w pływaniu

 

31.01.2013

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców

Tadeusz Fidelus

5.02.2013

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

7.02.2013

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt – Osielec

Tadeusz Fidelus

8.02.2013

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców – Łętownia

Tadeusz Fidelus

2012

10.2.2012

Polak Krzysztof

I miejsce w gminnych eliminacjach OTWP 2012

Tadeusz Fidelus

10.2.2012

Fidelus Maria

III miejsce w gminnych eliminacjach OTWP 2012

Tadeusz Fidelus

21.3.2012

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

22.3.2012

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców

Tadeusz Fidelus

23.3.2012

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt – Łętownia

Tadeusz Fidelus

29.3.2012

SP Zembrzyce

Wicemistrzostwo powiatu suskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

30.3.2012

G Zembrzyce

Eliminacje powiatowe Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

27.4.2012

SP Zembrzyce

VI-VIII miejsce w wojewódzkich eliminacjach DANONE NATIONS CUP - Brzesko

Tadeusz Fidelus

9.5.2012

SP Zembrzyce

VI miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

5.2012

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Tadeusz Fidelus

13.6.2012

Maciążka Anna

XV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym – Nowy Targ

 

7.7.2012

SP Zembrzyce

I miejsce w Turnieju Piłkarskim o Puchar Rady Gminy Zembrzyce

Tadeusz Fidelus

27.9.2012

Fidelus Weronika

III miejsce w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Tadeusz Fidelus

27.9.2012

Polak Katarzyna

V miejsce w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Tadeusz Fidelus

27.9.2012

Harańczyk Martyna

VI miejsce w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Tadeusz Fidelus

27.9.2012

Janeczek Anna

VII miejsce w powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Tadeusz Fidelus

4.10. 2012

SP Zembrzyce

V miejsce we współzawodnictwie sportowym powiatu suskiego

Tadeusz Fidelus

5.10.2012

Fidelus Weronika

XIV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych – Nowy Targ

Tadeusz Fidelus

5.10.2012

Harańczyk Martyna

XIV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych – Nowy Targ

Tadeusz Fidelus

11.10.2012

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej halowej

Tadeusz Fidelus

25.10.2012

SP Zembrzyce

III miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej halowej

Tadeusz Fidelus

5.11.2012

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

5.11.2012

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej chłopców

Tadeusz Fidelus

10.11.2012

Uznańska Karolina

IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą – Kraków

Tadeusz Fidelus

10.11.2012

Stokłosa Justyna

XIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegu na 100m – Kraków

Tadeusz Fidelus

10.11.2012

Stokłosa Justyna

XV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w skoku w dal – Kraków

Tadeusz Fidelus

29.11.2012

Maciążka Natalia

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

29.11.2012

Polak Katarzyna

IV miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

29.11.2012

Listwan Tomasz

III miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

Tadeusz Fidelus

11.12.2012

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

11.12.2012

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Tadeusz Fidelus

2011

25.1.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców – Marcówka

Tadeusz Fidelus

14.2.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

 

 

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

 

14.3.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

16.3.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców

Tadeusz Fidelus

24.3.2011

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

25.3.2011

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe w mini piłce ręcznej chłopców

Tadeusz Fidelus

 

 

Wicemistrzostwo powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręczne dziewcząt

Tadeusz Fidelus

19.4.2011

Pindel Piotr

IX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach - Olkusz

 

 

 

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

 

 

 

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

 

4.5.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

12.5.20011

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej

Tadeusz Fidelus

4.6.2011

Rafał Maciążka

IX miejsce w Bike Maraton – Zawoja

 

30.7.2011

Maciążka Natalia

I miejsce w XII Powiatowym Rajdzie Rowerowym o Puchar Sołtysa Lachowic

 

10.9.2011

Żurek Piotr

III miejsce w Terenowym Wyścigu Rowerowym – Maków Podhalański

 

14.9.2011

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych eliminacjach II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - Palcza

Tadeusz Fidelus

15.9.2011

Żurek Piotr

Mistrzostwo powiatu suskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim

 

21.9.2011

Stokłosa Justyna

Mistrzostwo powiatu suskiego Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w biegu na 100 m

Tadeusz Fidelus

21.9.2011

Garbarczyk Diana

V miejsce  w biegu na 100 m w powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Żurek Piotr

III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach XC MTB o Puchar Wójta Gminy Spytkowice

 

25.9.2011

Talaga Katarzyna

Mistrzostwo gminy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych klas VI

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Pawlica Kamila

III miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych dziewcząt klas VI

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Harańczyk Żaneta

Mistrzostwo gminy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych klas V

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Fidelus Weronika

Mistrzostwo gminy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych klas IV

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Lenik Dorota

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych dziewcząt klas VI

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Harańczyk Michał

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych chłopców klas VI

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Ficek Marcin

IV miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych chłopców klas VI

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Talaga Jakub

Mistrzostwo gminy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych  klas IV

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Dobosz Kacper

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych chłopców klas IV

Tadeusz Fidelus

25.9.2011

Włoch Jan

IV miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej indywidualnych w biegach przełajowych  chłopców klas IV

Tadeusz Fidelus

27.9.2011

Polak Katarzyna

V miejsce w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych IMS

Tadeusz Fidelus

27.9.2011

Fidelus Weronika

V miejsce w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych IMS

Tadeusz Fidelus

27.9.2011

Harańczyk Martyna

V miejsce w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych GMS

Tadeusz Fidelus

30.9.2011

Żurek Piotr

Wicemistrzostwo województwa małopolskiego w kolarstwie górskim - Myślenice

 

5.10.2011

Fidelus Weronika

25 miejsce w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych – Nowy Targ

Tadeusz Fidelus

11.10.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w mini piłce nożnej halowej

Tadeusz Fidelus

17.10.2011

 

Eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej   w mini piłce nożnej halowej

Tadeusz Fidelus

21.10.2011

SP Zembrzyce

IV miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej

Tadeusz Fidelus

8.11.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej chłopców

Tadeusz Fidelus

9.11.2011

SP Zembrzyce

Mistrzostwo gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

14.11.2011

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe w mini piłce koszykowej dziewcząt

Tadeusz Fidelus

15.11.2011

SP Zembrzyce

Eliminacje powiatowe w mini piłce koszykowej chłopców

Tadeusz Fidelus

24.11.2011

Wciślak Andrzej

V miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

Tadeusz Fidelus

24.11.2011

Maciążka Anna

Mistrzostwo gminy Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

24.11.2011

Maciążka Natalia

IV miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

29.11.2011

Maciążka Anna

Wicemistrzostwo powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym – Lachowice

Tadeusz Fidelus

1.12.2011

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Tadeusz Fidelus

1.12.2011

SP Zembrzyce

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Tadeusz Fidelus

6.12.2011

Uznańska Karolina

Mistrzostwo powiatu w pływaniu stylem motylkowym